na poligonie...

na poligonie...

niedziela, 4 stycznia 2015

Blog - reaktywacja

Tym krótkim wpisem rozpoczynam Nowy Rok na blogu. Mam cichą nadzieję, że pomysłów nie zabraknie w tym roku i pojawi się wiele relacji z miejsc, które niestrudzenie poszukuję na mojej "mapie miejsc zapomnianych".

Z okazji Nowego Roku życzę Wszystkim tu Zaglądającym: Optymizmu, Wiary w swoje możliwości oraz Realizowania bez przeszkód życiowych pasji :) A sobie życzę niezmiennie Wytrwałości w prowadzeniu bloga i Inspiracji do podróży, tych bliskich i dalekich.

A na początek fota ze Ślęży z pierwszego dnia Nowego Roku, Góry, którą przyciąga mnie o każdej porze roku ;) Przepraszam za jakość zdjęcia, ale mglista pogoda tej sylwestrowej nocy nie sprzyjała robieniu zdjęć..


  

8 komentarzy:

 1. Witaj Pat!
  A już się bałem, że napotkałaś po drodze jakieś sromotne przeciwności, która kazały Ci opuścić ten "okręt". Ale cieszę się że tak nie jest.:)
  Również życzę Tobie jak najbardziej pomyślnego Nowego Roku i żeby był oczywiście areną ciekawych dokonań, przeżyć oraz dostarczył mnóstwa pozytywnych wrażeń.
  Pozdrówka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Medart! Mam nadzieję, że nic "złego" nie powstrzyma mnie przed realizowaniem planów ;) Tobie też życzę samych najlepszych dni w Nowym Roku i oczywiście dalszych owocnych wędrówek po górach i nie tylko..
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam i życzę samych sukcesów w Nowym Roku i odkrycia ciekawych miejsc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i również życzę wszelkiej pomyślności i blogowej aktywności :)

   Usuń
 4. Witam. Mam pytanko, czy można do ruin pałacu w Szczodrem dojechać bez problemów, np. autem ?? Jutro muszę pojechać zrobić swoje osobiste zdjęcia do pracy na studia i nie wiem czy bez problemów tam dojadę :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Można podjechać pod sam pałac.W Szczodre skręcasz w ul. Stawową i wjeżdżasz przez dawny wjazd na teren parku pałacowego. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 6. OK, jutro będę działać. Strasznie wkręciła mnie historia tego pałacu. Nie wiedziałam, że tak blisko miejsca gdzie mieszkam jest miejsce o takiej ciekawej historii :) dziękuję za info :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Uff, kamień z serca, bo lubię tu zaglądać.

  OdpowiedzUsuń